49.dönem özel güvenlik sınavı ögg sonuçları

Özel güvenlik şubesi başkanlığının 1 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirdiği 49.dönem özel güvenlik sınavı ögg sonuçları açıklandığı tarihte sitemizde olacaktır.

20 Kasım 2013 Çarşamba, 14:42
ögg

49.dönem özel güvenlik sınavı ögg sonuçları için tıklayınız

Özel güvenlik şubesi başkanlığının 1 Aralık 2013 tarihinde gerçekleştirdiği 49.dönem özel güvenlik sınavı ögg sonuçları açıklandığı tarihte sitemizde olacaktır.

Özel güvenlik eğitiminde her yıl yüz binlerce kursiyer ögg sınavlarına giriyor.Özel sektör içinde işe yerleştirme oranı en fazla olan sektörden biri olan özel güvenlik,21.yüzyılın meslekleri arasında gösteriliyor.Özel güvenlik kurslarında silahlı ve silahsız olmak üzere iki çeşit sertifika almak mümkün.

Silahlı sertifika alacak adayların 21 yaşını doldurmuş en az lise mezunu ve özel güvenlik yapabilir ibaresi bulunan heyet raporu alması gerekiyor.

Silahsız sertifika alacak adayların ise 18 yaşını doldurmaları ve sağlık raporu( özel güvenlik yapmaya elverişlidir ibaresi)alması gerekmektedir.

Silahlı kursiyerlere 120 saat eğitim verilirken silahsız kursiyerlere 100 saat kurs verilmektedir.

Konuyla ilgili bu haberlere de baktınız mı?

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

DMCA.com Protection Status

Bu sitedeki içerikler DMCA tarafından korunmaktadır.

Yandex.Metrica
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz