Ak Partinin 1 Kasım 2015 seçim vaatleri

Ak Partinin 1 Kasım 2015 seçim vaatleri neler? Emeklilere,öğretmenlere,öğrencilere ve dar gelirlilere ne vaat ediliyor?

06 Eylül 2015 Pazar, 10:30
ak partinin seçim vaatleri

Ak parti kurmayları 1 Kasım 2015 seçim çalışmalarının hangi düzlemde yürütüleceğinin kararını verdi.Ak Partinin 1 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştirilecek Genel Seçimler öncesinde özellik milletvekili kaybettiği iller ile oy oranı düşen illerde yapılan anketlerde halkın nabzı tutulmaya çalışıldı.

Ak Parti İllere göre strateji geliştirdi

Ak Parti 1 Kasım 2015 tarihinde gerçekleştirilecek Genel Seçimlerde illere göre söylem geliştirecek.Ak Partinin seçim çalışmaların temelinde memurlar,işçiler,öğretmenler ve öğrenciler bulunacak.

Ak Partinin emekliler ile ilgili vaatleri

Yaklaşık 10 milyon emeklinin bulunduğu Ülkemizde siyasi partiler için oy kapısı olan bu camiaya ak partide stratejik vaatler verecek.Ak Parti bütün emeklilere 100 liralık seyyanen zam yapmayı ve Toki’den uygun fiyatlara ev sahibi olmayı vaat edecek.Emeklilerin maaşlarına 100 liralık seyyanen zam uygulaması Temmuz ayında hayata geçmiş ancak bu zamdan bütün emekliler faydalanamamıştı.Ak Parti 100 Liralık seyyanen zammı bütün emeklilerin maaşlarına vereceğini açıklayacak.

Emeklilere Banka promosyonu 900 lira verilecek.Çalışma Bakanlığının Emeklilere banka promosyonu verilmesi için çalışmalara tekrar başladığı biliniyor.Bu görüşmelerde kamu ve özel bankalara emeklilere promosyon verilmesi için teşvikler verilecek.Emeklilerin yaklaşık 9100 lira banka promosyonu alması sağlanacak.

Emeklilere 2 maaş ikramiye uygulaması

Emeklilere dini bayramlarda olmak üzere 2 maaş ikramiye verilmesi konusunda ciddi bir noktaya gelindi.Finansman maliyetleri hesaplandı.Kaynak arayışları devam ediyor.Emeklilere ikramiye müjdesinin 1 Kasım Genel Seçimlerinden önce müjde olarak verilebileceği dillendiriliyor.

Ak Partinin öğretmen ve öğrenciler ile ilgili vaadleri

Ak parti özellikle eğitim camiasınında gönlünü hoş tutmaya kararlı.Öğretmenlere 2016-2017 Toplu sözleşme görüşmelerinde nöbet ücretlerinin verilmesi ve ayrıca sınav görevi ücretlerini 2,5 kat arttırmasının en büyük nedenlerinden biri de seçim beklentisi.

Öğrenci bursları ile ilgili ciddi düzenlemeler yapılacak.Öğrencilere aylık 500 lira öğrenim kredisi verilecek.Öğrencilere bu kredi aylık maaş olarak verilecek.

Ak Partinin bir diğer önemli projesi ise her aileye sigorta vaadi

Ak Parti gelir her evde bir sigortalı kampanyası yapacak.Her aileden en az bir kişi sigortalanacak ve bu kişiye belli bir maaş verilecek.Dar gelirli aileler için bu kampanya üzerinde ciddi bir çalışma yapılıyor.

 Ak Partinin 1 Kasım seçim beyannamesinin tam metni için buraya bakabilirsiniz.

BU HABERLERE DE BAKTINIZ MI?

5 Yorum

 1. yeliz

  06 Eylül 2015 at 18:54

  boş vaatler bunlar.. seçimden sonra hepsi unutulur.

 2. MEHMET ARİF SABAZ

  20 Eylül 2015 at 21:21

  BU VERMİŞ OLDUĞU VAATLERİ AK-PARTİ SEÇİMLERDEN ÖNCE YAPMASI GEREKİYOR,YOKSA BİZ ZATEN 13 YILDIR AK-PARTİYE OY VERDİK BİZLERİ OYALADILAR,YALAN ATTILAR,SEÇİMLER BİTTİĞİ ZAMAN HER ŞEY BİTER UNUTULUR.2006 YILINDA 5525 SAYILI YASA ÇIKARDILAR İHRAÇ OLAN POLİSLERİ AF KAPSAMINA SOKMADILAR,BAKINIZ KAÇ YIL OLDU HALA DİSİPLİN AFFI ÇIKARIP İHRAÇ OLAN POLİSLERİ GÖREVE DÖNDÜRECEKLER,HEPSİ YALANCI ARTIK BİZDE UYANDIK,BU DİSİPLİN AFFINI ÇIKARSINLAR O ZAMAN OYUMUZU VERELİM.YOKSA OYUMUZU AK-PARTİ DIŞINDA BİR BÜYÜK PARTİYE ATACAĞIZ.AK-PARTİNİN YALANLARINA DOYDUK.

 3. MEHMET ARİF SABAZ

  20 Eylül 2015 at 21:31

  SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA TÜRKİYENİN HUZURUNDA PARALEL YAPI TARAFINDAN YAPILMADIK KÖTÜLÜK VE TERBİYESİZLİK KALMADI,İFTİRA ATTILAR,BİRDE POLİS ARKADAŞLARIN MAĞDURİYETİNİ DÜŞÜNÜN.KENDİLERİNDEN OLMAYANI POLİSLİKTEN ATTILAR,İHRAÇ ETTİLER.HİMMET PARASI ÖDEMEYENLERE İDARİ YÖNDEN BİR KILIF BULUP CEZA VERDİLER SİCİLLERİ BOZULDU,FETULLAH ALEYHİNE SÖZ SÖYLEYENLERRİ DIŞLAYIP PSİKOLOJİK BASKI KURDULAR SONRADA TASFİYE ETTİLER.BU KONULARI AK-PARTİLİLER BİLMİYORLARMI?NEDEN VE NİÇİN BU PARALEL YAPI MAĞDURU İHRAÇ OLMUŞ POLİSLERİN DERDİNE DERMAN BULMUYORLAR,AK-PARTİ OLARAK SİZLERİNDE İŞİNE Mİ GELİYOR ACABA.YAZIK DEĞİLMİ BU ARAKADAŞLARA,HEP OY VE REY VERELİM AK-PARTİYE İKTİDAR OLSUNLAR VE SEÇİMDEN SONRA HER ŞEY UNUTULSUN.ARTIK YOK ARKADAŞ BİZİMDE REYİMİZİN ŞEREFİ VE ONURU VAR SAYGILAR.

 4. Ramazan bozkurt

  29 Eylül 2015 at 22:04

  Cumhur başkanımızı seviyoruz,
  Başbakanımızı seviyoruz, Ak partimizi seviyoruz, , Başarılarının Devamını diliyoruz, Ak parti caamiasına ve ekibine başarılar diliyoruz.selam ve sayğılarımla, R.bozkurt

 5. elif topallı

  02 Ekim 2015 at 13:48

  AAHHHHHH SANA OY ATMAMDA DAHA İYİSİ YOK BİZE ATAMALARDAN BAHSET OY TOPLUYORUM DAHA KOTUSU GELMESINDİYE YOKSA HİC DEYMEZSIN MAHFTTİN BİZİ

BU HABER İLE İLGİLİ YORUMLARINIZA İHTİYACIMIZ VAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Siteye Reklam vermek için 05316910001 nolu telefonu arayabilirsiniz.