Aydoğdu:2016 Şubat ayında 30 bin öğretmen atanacak

Milli Eğitim Bakanı insan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu:2016 Şubat ayında 30 bin öğretmen ataması yapılacak süreçte bir pürüz bulunmuyor.

03 Kasım 2015 Salı, 20:48
2016 Şubat ayı 30 bin öğretmen ataması

Milli Eğitim Bakanı Hamza Aydoğdu sosyal medya hesabı üzerinden 2016 Şubat ayı öğretmen atamaları ve bazı konular hakkında açıklamalarda bulundu.Hamza Aydoğdu Şubat ayında 30 bin öğretmen alımının yapılacağını ve sürecin devam ettiğini açıkladı.

Hamza Aydoğdu 2016 Şubat ayı öğretmen atamaları ve kontenjanları konusunda açıklamalarda bulundu.Sosyal medya üzerinden Aydoğdu’nun yaptığı açıklamalar şu şekilde:

1-30 Bin öğretmen ataması yapılacak.Süreçte bir pürüz bulunmuyor.

2-2016 Şubat ayı öğretmen alımı ile ilgili lütfen kontenjan dağılımları ile ilgili sorular sormayalım.Öğretmen kadroları belli olmadan kontenjanlar belli olmaz.

3-Herkese cevap veremiyorum kimse alınmasın üzülmesin;sabah 7 akşam 9 mesaisi içinde sürekli sosyal medyayı takip etmek zor oluyor;ama gönlünüz el verdikçe gelen arkadaşlarımızı kabul edip dinliyoruz;önemli konularda açıklama yapıyoruz.

4-Bakanlıkla ilgili atamalarla ilgili bir gelişme olursa mutlaka sizi bilgilendireceğiz..

5-Bu bağlamda bakanlık açıklama yapmadıkça duyduğunuz hiçbir dedikoduya itibar etmeyin lütfen..

Hepinizi saygıyla selamlıyorum;her şey yolunda ilerliyor;lütfen rahat olun;şimdi aşkla şevkle çalışma üretme zamanı;allah mahcup etmesin;dualarınız da unutmayın…Uykusuz gecelerimizin dert ortakları iyi ki varsınız.

BU HABERLERE DE BAKTINIZ MI?

BU HABER İLE İLGİLİ YORUMLARINIZA İHTİYACIMIZ VAR

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Siteye Reklam vermek için 05316910001 nolu telefonu arayabilirsiniz.