10 Milyon emekli banka promosyonu bekliyor

Torba yasanın görüşüldüğü şu günlerde emekliler sahipsizlikten dertli.10 Milyon emekli banka promosyonu için torba yasada düzenleme istiyor.

29 Temmuz 2014 Salı, 10:34
10 Milyon emekli banka promosyonu bekliyor

Torba yasanın görüşüldüğü şu günlerde emekliler sahipsizlikten dertli.10 Milyon emekli banka promosyonu için torba yasada düzenleme istiyor.

10,5 Milyon emeklinin banka promosyonu beklentisi devam ediyor.Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı devlet ve özel sektör bankalarıyla görüşmelerini anlattı.Banka promosyonları hakkında gelişmeleri anlattı.Bankaların Emeklilere promosyon konusunda ciddi bir rakam telafi etmediğini belirten Bakan Çelik,ancak bazı özel bankaların kampanyalarla emeklileri kendi müşterisi yapmaya çalıştığını belirtti.10,5 milyon emekliye ödenen yıllık 9 milyar liralık maaşların ciddi bir finansman kaynağı olduğunu belirten Bakan,bankalar pasta yarışında istediğimiz noktaya gelmedi dedi.

EMEKLİLERE PROMOSYON VERİLECEK Mİ?SON GELİŞMELER İÇİN TIKLAYINIZ

Yukarıdaki haberimizde promosyonlar konusunda gelinen son noktayı ve bankaların verdiği rakamları ayrıntılarıyla okuyabilirsiniz.Özel bankaların promosyon teklifleri emeklilerin beklentilerini şu an için karşılayacak seviyede değil.Emekliler yıllık 900 lira civarında bir promosyon beklentisi içerisinde bulunuyor.Emekli promosyonları için görüşmeler bayramdan sonra devam edecek.

Bu Haber 364 Defa Okundu

<< Önceki Haber

Sonraki Haber >>

BU HABERLERİ DE OKUDUNUZ MU?

Bu Haber İle İlgili Bir Yorumun Var mı?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Yandex.Metrica
Siteye Reklam vermek için 05316910001 nolu telefonu arayabilirsiniz.